درب خود قفل شونده اتوکلاو

تفاوت دستگاه بازیافت زباله های بیمارستانی و اتوکلاو امحای پسماند های عفونی

زباله های بیمارستانی هرگز نباید بازیافت شوند و چنین دستگاهی هم وجود ندارد اگر هم باشد غیر مجاز است و یا اصلا کار بازیافت را انجام نمیدهد لذا دنبال چنین چیزی نباشید. پسماندهای بیمارستانی به علت وجود انواع آلودگی های خطرناک میکروبی و بافت های انسان و باندها و اشیاء تیز و برنده مثل چاقو های جراحی و سوزن آمپول قابل بازیافت نمیباشند.

حتی اگر هم این پسماندهای به بهترین و ایمن ترین روش صد در صد گند زدایی شوند بسیاری از مواد پزشکی بعد از این مرحله دارای خواص سرطان زایی خواهند شد که دیگر قابل استفاده نیستند و برای انسان بسیار خطرناک میباشند. گاهی مواد شیمیایی مثل اسید ها و بازها و گازهای قابل انفجار نیز در این زباله ها یافت میشوند پس به فکر بازیافت این پسمانده ها نباشید زیرا هم برای خودتان خطر دارد و هم برای سایرین.

اتوکلاو امحای زباله
اتوکلاو امحای زباله بیمارستانی و پسماند های عفونی

بیماری هایی مثل هپاتیت و ایدز از اجسام تیز و برنده منتقل میشوند و هیچ روشی در دنیا وجود ندارد که بتواند خطر این اشیاء را برطرف کند بر فرض اینکه برطرف کند با مواد رادیو اکتیو داخل زباله های بیمارستانی چه میکنید؟ آیا میتوان مواد رادیو اکتیو را بازیافت کرد که دیگر سرطان زا نباشد؟

به جای صرف وقت، هزینه و انرژی برای بازیافت زباله های خطرناک بیمارستانی بهتر است که با کارشناسان شرکت پترو صنعت تاراز تماس بگیرید تا به شما در زمینه دستگاه های مدرن اتوکلاو امحای زباله مشاوره داده شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن